Safir-Medya-Logo 357x89.gif
Transfer presi

Fuar ve organizasyon ajansları

başta olmak üzere kurumsal

firmaların 'promosyon' tedarikçisiyiz.

Fuar ve organizasyonların vazgeçilmezi tişört ve tişört baskılarını sınırsız renkte yapıyoruz. 'Süblümasyon baskı' folyo transfer baskı, özel renkte tişört imalatı gibi hizmetleri müşterilerimizin imkanına sunuyoruz.

"Fuar çanta" ihtiyaçlarınız çok hızlı bir şekilde kaliteden ödün vermeden üretilir.

Baskılı Tişört
Bez çanta, tela kumaş çantalar.
banner-33x48.gif

Her ebatta 'çanta imalatı'nın yanı sıra çanta üzeri logo ve görsel baskı yapmaktayız.

Müşterilerimizin tanıtım alanında ihtiyaç duyduğu her türlü çantanın imalatını ve çanta üzeri logo ve diğer özel görsellerini basarak bu alanda katkı sağlıyoruz.

Logolu Kupa Bardak

Logolu Şapka

Logolu Balon

Logolu Kalem

'Kupa bardak' üzerine logo ve görsel baskıları süblümasyon baskı tekniği ile yapılır. Kupa bardaklar gelişmiş vakum makinelerinden geçirilerek kullanım şartlarına en uzun dayanacak duruma getirilir.

Logolu şapkaları hazırlarken eğer süre uygunsa kurumsal renklerde imalat tercih edilmelidir. Böyle bir imkan yoksa en yakın nitelikteki şapkalara logo ve görsel baskı yapılır.

Tören alanları, ilköğretim, orta öğretim, etüt merkezi, dershane ve anaokulları için logo baskılı ekonomik fiyatlı baskılı balon imalatı yapılır.

Sunum, toplantı, acil promosyon ihtiyaçlarınızda özellikle az adetli süresi olmayan işlerinizi kısa sürede tedariğini sağlarız.

#kupabardakimalati

#promosyonurunleri

#baskılıtisort

#baskılıpromosyon

#bezcantaimalati

#sapkaimalatı

#baskılicanta

#fuarcantasi

#balonimalati

#logolukupa

#sublimasyonbaski

#logolubalonimalatı