Safir-Medya-Logo 357x89.gif

'Örümcek stant', örümcek masa,

soft case, hard case, zikzak

broşürlük

Vinly germe, Parapet, Duvar reklamları, Led tabela, Raket, Billboard, Işıklı-Işıksız ve germe tabela, Folyo, One way wision, Apartman tabelalarının montajlarında kurumsal firmalara hizmet verilir.

3x3 örümcek stant popup, örümcek stant kiralama.
banner-33x48.gif
rollup-138x245.jpg
rollup-138x245.jpg
rollup-138x245.jpg

Stant / Satış ve Kiralama

Roll up Roll up kağıdı veya

avrupa vinile yüksek kalitede basılır.

"Roll up", 'roll up kağıdı', çift taraflı 'roll up', 'roll up banner' "display ürünleri" için lütfen bilgi alınız. Size uygun display ürünlerini en uygun ve ekonomik şekilde tedarik sağlayalım.

Display Örnekleri

Alüminyum Pano

X-Banner

Yelken Bayrak

Alüminyum Şövale

A1, A2, A3, A4, A5, A6, 50x70, 70x100cm ebatları dahil olmak üzere ışıklı ve ışıksız  "alüminyum çerçeve"ler doğrudan teslim yada kargoyla adresinize gönderilir.

"Yelken bayrak"lar, plaj bayrakları, damla bayrak olarak hemen her alanda kullanabilen reklam araçlarıdır. yelken bayraklar etkili tanıtım ve yönlendirmeye katkı sağlar.

"X-Banner" display ürünlerinin en şık ve göze hitap eden görsel alanlardır. X-Bannerları herkes kolayca monte ve demonte hale getirebilir.

"Alüminyum şövale"leri ihtiyacı olan müşterilerimizin adreslerine teslim ve geri alım olarak kiralamaktayız. Alüminyum şövalelerin satışını da yapmaktayız.

#ledcerceve

#rollup

#yelkenbayrak

#stantkiralama

#orumcekstant

#rollbanner

#standkiralama

#tentekiralama

#x-banner

#sovalekiralama

#orumcek stant kirala

#cadir kiralama