Safir-Medya-Logo 357x89.gif

5 Metre eninde tek parça

büyük ebatlı  baskılarla

24 saat hizmetinizdeyiz.

banner-33x48.gif

Yüksek teknolojiyle gelişen "dijital baskı" pazarı artık fotoğraf kalitesine yakın çıktılarla standartları zorlamaktadır.

Dijital baskıya ihtiyaç duyulan her alanda kaliteden taviz vermeden hizmet vermekteyiz. Vinil "cephe kaplama", vinil germe tabela, roll up baskıları, folyo baskıları hızlı ve ekonomik olarak çözümlenir. "Dijital baskı" kalitemizle bir adım öndeyiz.

Büyük Ebat / 5m Baskı Alanı

seffaf-114x203.jpg
kanvas-192x202.jpg
forex-167x200.jpg
seffaf-230x202.jpg
orumcek-214x199.jpg

Dijital Kullanım Alanları

Renkli Folyo

One Way Vision

Blueback Kağıt

Filo Araç Kaplama

Onlarca renk ve kalitede kendinden yapışkanlı folyolarla kurumsal kimliğinizi en zengin biçimde yansıtmanız mümkündür. Özel kesim ve uygulama yapılır.

Blueback kağıtlar açık hava reklamlarının en temel malzemesidir. 'Billboard' baskılarında kullanılır açık hava şartlarına uygundur. Ayrıca 'Raket' (City ligt pano, Clp) baskılarında uygun fiyat avantajlarımız mevcuttur.

"One way vision" (delikli folyo) bir folyo çeşidi olup üzerine baskı yapılabilir. Ofislerin cam bölümlerinin reklam alanı olarak kullanılabilmesine imkan sağlamakla beraber, içeriden bakıldığında dışarının görülmesine imkan tanır.

"Filo araç"larınız görsel baskı logo kesim ve laminasyonları yapıldıktan sonra gerekli durumlarda adresinizde kaplanır. Normal şartlarda tercihimiz atölyemizde yapılmasıdır.

#dekotaposter

#vinilbaski

#clpraketbaskı

#seffaffolyobaski

#onewayvision

#aracgiydirme

#icmekanbaski

#folyokesim

#folyobaskı

#billboardbaskı

#dismekanbaski

#orumcekstant